Мобільний додаток

Британія підтримала акцію за звільнення Сенцова та інших політв'язнів

2.06.2018 р., 16:57

Велика Британія підтримує всесвітню акцію на підтримку Олега Сенцова та інших українських політв’язнів, які незаконно утримуються на території РФ та в анексованому Росією Криму.

Про це йдеться у Facebook дипломатичної установи.

"Велика Британія підтримує глобальну кампанію із закликом до Росії звільнити Олега Сенцова та інших політичних в'язнів, які зазнали переслідувань через незгоду з незаконною анексією Криму", - йдеться у повідомленні з хештегом #SaveOlegSentsov.

Громадські активисти, правозахисники у різних містах світу 1 та 2 червня беруть участь в акції на підтримку незаконно ув'язненого в Росії кримчанина Олега Сенцова та інших українських політв’язнів. Кілька десятків міст в Україні також долучились до цієї акції.

Захід приурочений до чемпіонату світу з футболу, який відбуватиметься в Росії у червні.

Нагадаємо, Сенцов оголосив безстрокове голодування 14 травня 2018 року, вимагаючи звільнення всіх українських політв'язнів, які утримуються в Російській Федерації. Згодом, 31 травня, голодування оголосив Олександр Кольченко, а 24 травня - ув'язнений у Росії український солдат Олександр Шумков.

Продовжує голодування, оголошене 19 березня, і засуджений у Криму проукраїнський активіст Володимир Балух, якого 4 серпня 2017 року Роздольненський районний суд анексованого Криму засудив до 3 років 7 місяців колонії загального режиму.

Британія підтримала акцію за звільнення Сенцова та інших політв'язнів

Новини по темі