Мобільний додаток

СБУ навела чергові задокументовані факти військової агресії Росії проти України

2.06.2018 р., 16:33

На оприлюднених кадрах можна почути голоси бойовиків на Донбасі та керівника ПВК "Вагнера" Дмитра Уткіна, який водночас є офіцером Генштабу Збройних сил Росії.

Відповідні відео з’явилося на Youtube-каналі СБУ.

У першому ролику зафіксовано розмову Уткіна з колишнім очільником окупованої частини Луганщини Ігорем Плотницьким. У СБУ наголошують, що ці кадри документують роль російських військових у бойових діях на Луганщині у період 2014 - 2015 років.

Як інформують у відомстві, друга розмова є черговим доказом того, що найманці "Вагнера" безпосередньо підпорядковувалися офіцерам спецслужб РФ. Зокрема, одним із кураторів терористів був військовослужбовець ГУ ГШ ЗС РФ Іванніков Олег Володимирович, більш відомим як "Оріон" - російський офіцер, який є причетним до збиття рейсу МН17 з російського ЗРК "Бук-М1".

Ці розмови наглядно демонструють, що російські найманці є "гарматним м’ясом" для вищого військового командування РФ.

Служба безпеки України встановила, з червня 2014 року силами АТО було знищено щонайменше 36 громадян РФ із числа ПВК "Вагнера". Їхня загибель в Україні - пряме свідчення російської військової агресії проти нашої держави, констатують у спецслужбі.

СБУ навела чергові задокументовані факти військової агресії Росії проти України

Новини по темі