Мобільний додаток

Венеціанська комісія дала оцінку судовій реформі в Україні

1.06.2018 р., 20:21

Голова Венеціанської комісії Джанні Букіккіо позитивно оцінює зміни, які відбулись упродовж останніх двох років у рамках судової реформи в Україні.

Про це він заявив під час конференції "Судова реформа в Україні: досягнення та подальші кроки" у п'ятницю, 1 червня, в Києві, повідомляє Укрінформ.

"Україна вже подолала чималий шлях, аби забезпечити у своїй судовій системі європейські стандарти. Однак цей процес довготривалий, він ще не завершений", - сказав голова Венеціанської комісії.

Він зазначив, що всі законодавчі зміни, які були ухвалені в Україні у рамках судової реформи, відбулись за підтримки та за погодження Венеціанської комісії, і зараз українське суспільство повинне їх реалізувати. За словами Букіккіо, зараз йде мова не лише про державні органи та установи, а й суспільство в цілому. На його думку, першочергово до змін має бути готовим суспільство.

"Я прихильник покрокових змін. Не все одразу. Люди мають бути готові до змін. Ми задоволені судовою реформою в Україні. Але цей процес ще не завершений. Потрібно надалі працювати. Зараз я про це говорю як представник Венеціанської комісії", - наголосив Букіккіо.

Венеціанська комісія дала оцінку судовій реформі в Україні

Новини по темі