Мобільний додаток

У Києві не знаходять охочих збудувати метро на Виноградар

31.05.2018 р., 18:35
У Києві відтермінували проведення тендеру із будівництва нових гілок зеленої гілки метро, які зможуть довезти киян на Виноградар. 
 
Така інформація оприлюднена на сайті держзакупівель ProZorro, - передає "Український інтерес".
 
Початок аукціону тепер заплановано на 15 серпня. Його перенесли уже вп’яте – спочатку торги були заплановані на 27 березня, потім на 7 травня, 29 травня, 19 червня і 4 липня.
 
Причина зміни дати – відсутність охочих будувати нову гілку підземки.
 
Повідомляється, що тендер з вибору підрядника переносять вже вп’яте. Спочатку торги були заплановані на 27 березня, пізніше їх перенесли на 7 травня, потім на 29 травня, 19 червня і 4 липня. Наразі проведення тендера заплановано на 15 серпня.
 
Замовники також знизили орієнтовну ціну закупівлі. Спочатку говорили, що вартість будівництва – 6,322 мільярдів гривень, а зараз її знизили до 5,993 мільярдів гривень.
 
Нагадаємо, у лютому 2018 року міський голова Києва Віталій Кличко заявляв, що столична влада планує протягом трьох років збудувати дві нові станції метрополітену – “Проспект Правди” і “Мостицька”. Ці станції стануть продовженням зеленої гілки від станції “Сирець”.
 
У КМДА раніше анонсували, що для того, щоб прокласти шлях від станції “Сирець” до житлового масиву Виноградар знадобиться понад 11 мільярдів гривень,

Новини по темі