Мобільний додаток

"Нафтогаз" проведе перевірку "Укрнафти"

31.05.2018 р., 17:55
21 травня налядова рада НАК "Нафтогаз України" прийняла рішення про проведення аудиту "Укрнафти", що може закінчитися звільненням голови правління Марка Роллінса.
 
Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерела в "Укрнафті".
https://www.epravda.com.ua/rus/news/2018/05/30/637281/ 
 
Відзначається, що проведення аудиту закріплено за KPMG. Основні питання перевірки – операції з продажу нафти, газу та нафтопродуктів.
«В рамках цього аудиту буде перевірена ефективність укладеного договору та потенційних збитків. За результатами аудиту буде прийнято рішення про доцільність зміни керівництва», – зазначило джерело.
 
Британець Марк Роллінс стоїть на чолі правління "Укрнафти" з 2015 року. 
 
Нагадаємо, 26 квітня Коломойський програв "Нафтогазу" в арбітражному суді в Лондоні, що може привести до втрати контролю над "Укрнафтою". Суд прийшов до висновку, що ключові положення акціонерної угоди між Нафтогазом і компаніями Ігоря Коломойського з корпоративного управління "Укрнафти" не підлягають виконанню, оскільки суперечать імперативним нормам корпоративного законодавства України.
Раніше міноритарії, завдяки акціонерною угодою від 2010 року і доповнення до нього від 2011 року, мали ексклюзивне право пропонувати загальним зборам акціонерів кандидата на пост глави правління «Укрнафти», який потім пропонував наглядовій раді інших членів правління, а також право пропонувати 5 з 11 членів наглядової ради.
 
Нагадаємо, на ПАТ "Укрнафта" подано колективний позов компаніями, пов'язаними з групою "Приват" про стягнення дивідендів за 2011–2014 роки, а  також компенсації за несвоєчасну їх сплату

Новини по темі