Мобільний додаток

Судове засідання у справі вбивства Веремія вкотре перенесено (аудіо)

29.05.2018 р., 21:25

Сьогоднішнє судове засідання у справі про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія перенесли на 31 травня.

Таке рішення ухвалив Дарницький районний суд Києва. Судовий процес не розпочинається понад 2 місяці. Чому - розповість Ольга Шеремет.

"Засідання не відбулось, як і кілька попередніх, оскільки підозрюваний Юрій Крисін відмовився залишити свою камеру в СІЗО і взяти участь у слуханні. Суддя, аби не порушувати права звинувачуваного, ухвалила рішення перенести засідання. Адвокат Тетяна Гнатюк, яка цього разу з’явилась у суді, каже, чому її підзахисний відмовляється брати участь у судовому процесі.

Юрій Крисін навмисне затягує розгляд справи, каже прокурор Юлія Малашич. За її словами, СІЗО має забезпечити явку обвинуваченого на засідання.

Розгляд справи про вбивство В’ячеслава Вермія не розпочато. Сторона звинувачення не мала змоги зачитати звинувачувальний акт, це 67 сторінок. Наступне засідання призначене на 31 травня.

Нагадаю, Юрія Крисіна звинувачують у катуванні активістів Майдану та вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія взимку 2014 року. Згадані статті передбачають строк покарання - до 10 років позбавлення волі.

22 грудня 2017 року суддя Шевченківського райсуду Києва Олег Лінник засудив Крисіна до 4 років позбавлення волі умовно за причетність до вбивства журналіста газети "Вести" В’ячеслава Веремія. Прокуратура та потерпілі оскаржили вирок".

Ольга Шеремет, Українське радіо.Прослухати репортаж:Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Судове засідання у справі вбивства Веремія вкотре перенесено (аудіо)

Новини по темі