Мобільний додаток

У Канаді розглядають можливість надання зброї Україні

28.05.2018 р., 20:13

Канадські консерватори виступають за те, щоб федеральний уряд надав Україні канадське військове обладнання на суму 9,5 мільйона доларів, яке спочатку призначалось для курдських сил, щоб допомогти їм у боротьбі проти ісламських бойовиків в Іраку.

Про це повідомляє видання Nsnews.

Канадський уряд під головуванням Джастіна Трюдо оголосив, що надасть курдськими силам зброю ще 15 місяців тому. Однак виникли проблеми з отриманням схвалень від уряду Іраку, а також із запевненнями, що зброю буде відповідно захищено і вона не опиниться в руках воєнізованих груп, яких звинувачують у скоєнні військових злочинів в Іраку.

Військове обладнання включає рушниці, автомати, легкі міномети та протитанкові ракети. Нині зброя залишається у сховищах Збройних Сил Канади в Монреалі. Консерватори вважають, що цю зброю варто надіслати Україні.

"Вони дозволяють цій зброї перебувати у сховищах, збирати пил, а тим часом, насильство в Україні загострюється. Замість того, щоб ця зброя псувалась, давайте передамо її до рук людей, які можуть її використати", – зазначив депутат парламенту Канади від Консервативної партії Джеймс Безан.

Нагадаємо, 13 грудня стало відомо, що Канада внесла Україну до списку країн, яким можна продавати вогнепальну зброю.

У Канаді розглядають можливість надання зброї Україні

Новини по темі