Мобільний додаток

Інтерпол оголосив у розшук підозрюваного у замовленні вбивства Воронєнкова

24.05.2018 р., 20:38

Інтерпол оголосив у розшук Владіміра Тюріна, якого підозрюють у замовленні вбивства колишнього депутата Державної думи Росії Дєніса Воронєнкова.

Про це повідомив речник Національної поліції України Ярослав Тракало. За його словами, Тюрін у розшуку з 16 травня, передає tyzhden.ua.

"Ми маємо повідомлення, що згідно з обліками генерального секретаріату Інтерполу цей громадянин оголошений у міжнародний розшук. Відповідно, клопотання української сторони після вручення всіх документів було задоволено генеральним секретаріатом Інтерполу", – наголосив Ярослав Тракало.

Зазначимо, 10 травня прокуратура Києва завершила досудове розслідування в справі про вбивство колишнього депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова.

9 жовтня Генеральна прокуратура завершила розслідування вбивства екс-депутата Держдуми Росії Дєніса Воронєнкова. За словами Луценка, замовником вбивства був підконтрольний ФСБ Росії кримінальний авторитет Владімір Тюрін, колишній цивільний чоловік Марії Максакової. Згодом ГПУ попросила Російську Федерацію екстрадувати в Україну Тюріна. 14 березня Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук Владіміра Тюріна.
 
Нагадаємо, Дєніса Воронєнкова вбили 23 березня у центрі Києва біля готелю "Premier Palace". Екс-депутат Держдуми РФ переїхав в Україну, і в грудні 2016 року отримав українське громадянство. Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича, який обвинувачується у державній зраді. Воронєнков частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат Ілья Пономарьов, який отримав влітку 2016 року посвідку на проживання в Україні.

Інтерпол оголосив у розшук підозрюваного у замовленні вбивства Воронєнкова

Новини по темі