Мобільний додаток

Політв’язня Сенцова щодня відвідує лікар

23.05.2018 р., 11:05

Українського політв’язня Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування, кожен день відвідує лікар. Стан режисера оцінюється як стабільний.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомила сестра режисера Наталя Каплан.

"Сьогодні у Олега був лікар. Він ходить до нього кожен день. Оцінює його стан, як стабільний. У Олега була холодна камера і йому збільшили опалення", - сказала вона.

За словами Наталі, в її брата були представники російської прокуратури та Федеральної служби виконання покарання і відмовляли його від голодування. "Але він, як і раніше, стоїть на своєму", - сказала Каплан.

Сестра Сенцова зазначила, що не довіряти словам лікаря про стан Олега у неї не має підстав, адже для колонії це надзвичайна ситуація і там будуть намагатися підтримувати стан режисера. Наразі ж про стан українця можна отримувати інформацію лише від адвоката - нікого іншого до Сенцова не допускають. Адвокат поїде до ув’язненого режисера наступного тижня.

Нагадаємо, Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Новини по темі