Мобільний додаток

Контроль за зброєю на Донбасі посилять

21.05.2018 р., 11:40

Міністр оборони України наказав терміново здійснити усі належні заходи щодо недопущення незаконного вивезення зброї та боєприпасів під час вибуття особового складу з району проведення Операції Об'єднаних сил.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

"У рамках заходів доручено посилити контроль за порядком виїзду військовослужбовців із району проведення Операції Об'єднаних сил та організувати належним чином процедури відбуття бійців у відпустки та пункти постійної дислокації, а також забезпечити суворий контроль щодо обліку, видачі і контролю зброї та боєприпасів. За фактом події проводиться службове розслідування", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що військова служба правопорядку у Збройних силах України надаватиме всебічне сприяння проведенню слідчих дій уповноваженим органам.

Нагадаємо, 20 травня у селі Лісна Тарновиця сержант ЗСУ, уродженець Донеччини, поконфліктував із двома відвідувачами кафе. Перебуваючи у нетверезому стані, військовослужбовець приніс у кишені гранату "Ф-1" та кинув її на землю поблизу входу до закладу. Унаслідок вибуху постраждало 9 людей, їх доправлено до медичного закладу із осколковими пораненнями.

Контроль за зброєю на Донбасі посилять

Новини по темі