Мобільний додаток

Проросійські найманці обстріляли Донецьку фільтрувальну станцію

20.05.2018 р., 15:32

Бойовики збройних формувань РФ нанесли удар з ракетної системи залпового вогню "Град" по району Донецької фільтрувальної станції поблизу Авдіївки, на якій знаходиться понад  5,8 тонни рідинного хлору.

Про це повідомила українська сторона Спільного центру контролю та координації (СЦКК).  

"Російсько-окупаційні війська продовжують дестабілізувати ситуацію у 15-кілометровій зоні навколо ДФС, що поблизу населеного пункту Авдіївка. Близько 5:20  ранку противник здійснив 20 пострілів по цьому району із РСЗВ "Град". Обстріл району ДФС противник здійснював незважаючи на встановлення у цьому районі чергового режиму тиші, рішення про яке було прийняте днем раніше", -  йдеться у повідомленні.

Українська сторона СЦКК наголосила, що на території Донецької фільтрувальної станції зберігається понад 5,8 тонни рідинного хлору, який використовується для очищення води. "У разі пошкодження ємкостей з цією потенційно небезпечною речовиною, без води може залишиться близько 500 000 місцевого населення по обидві сторони лінії зіткнення", - наголосили в СЦКК.

Як і інші критичні об’єкти цивільної інфраструктури Донбасу, ДФС перебуває під особливою увагою Збройних сил України.

"Всі ці об’єкти мають постійні гарантії безпеки з боку ЗСУ, у той час як з боку збройних формувань РФ такі гарантії систематично порушуються, що свідчить про їхню абсолютну незацікавленість у забезпеченні екологічної безпеки регіону та у відновленні цивільної інфраструктури Донбасу", - заявили в українській стороні СЦКК.

Проросійські найманці обстріляли Донецьку фільтрувальну станцію

Новини по темі