Мобільний додаток

Савченко підписала договір з новими адвокатами

19.05.2018 р., 17:36
Нардеп Надія Савченко, яка раніше відмовилася від адвокатів, посилаючись на відсутність грошей, знову підписала договір з двома захисниками – Олександром Шадріним і Костянтином Глобою.
 
Про це виданню Цензор.НЕТ повідомив адвокат Олександр Шадрін.
 
"15.05 ми підписали договір на представництво в КСУ, а 18.05 вона зняла обмеження на представництво в інших органах", – сказав Олександр Шадрін.
 
14 травня під час засідання суду щодо продовження їй запобіжного заходу Савченко заявила, що відмовляється від усіх своїх адвокатів, тому що у неї немає грошей на їх оплату.
 
Зараз Олександр Шадрін відмовився коментувати умови договору з Савченко і розмір гонорару.
 
"Це предмет адвокатської таємниці", – сказав він.
 
Нагадаємо, 15 травня Шевченківський райсуд Києва підтримав клопотання прокуратури про продовження утримання під вартою Надії Савченко на два місяці. На даний момент її інтереси в суді представляє адвокат Юлія Ткач, яку 14 травня призначив Центр безкоштовної правової допомоги, після того, як Савченко заявила, що відмовилася від платних адвокатів через проблеми з фінансами.
 
Як згадувалося раніше, 11 травня від Савченко пішли два її адвоката – Олег Соловей і Дмитро Бугай. На початку квітня від Савченко пішов адвокат Віктор Чевгуз, зазначивши, що має з підозрюваної різні погляди на ведення захисту.

Новини по темі