Мобільний додаток

Трамп заявив про намір укласти нову ядерну угоду з Іраном

11.05.2018 р., 11:00

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що має намір укласти нову угоду з Іраном щодо ядерної зброї.

Про це повідомляє "Тиждень" з посиланням на CNN.

"Я сподіваюся, що зможу укласти з ними угоду. Хорошу і справедливу угоду. Ми не можемо дозволити їм мати ядерну зброю", - зауважив він.

Зокрема, господар Білого дому розкритикував ядерну угоду з Тегераном, назвавши її "жахливою" і такою, що викликає почуття сорому.

До слова,  10 травня США розширили персональні санкції проти Ірану, зокрема до санкційного списку внесено шість представників Корпусу вартових Ісламської революції, а також три компанії, що мають відношення до цієї військової організації. Зазначається, що Корпус вартових існує паралельно зі Збройними силами Ірану. Функції та їх відповідальність стосовно інших видів збройних сил регулюється окремим законом. Корпус має у своїх лавах приблизно 125 тисяч особового складу, сухопутні, повітряні, та морські сили.

Раніше Канада висловила розчарування через рішенням президента США Дональда Трампа вийти із Спільного всеосяжного плану дій щодо іранської ядерної програми (JCPOA).

8 травня президент Дональд Трамп повідомив, що США вийдуть із ядерної угоди з Іраном, а також відновлять усі санкцій, які було знято у рамках угоди, і запровадять додаткові економічні обмеження.

У свою чергу, влада Ірану прокоментувала рішення президента США Дональда Трампа щодо виходу з ядерної угоди, назвавши його "незаконним".  Крім того, 9 травня в Ірані депутати парламенту спалили паперовий прапор Сполучених Штатів Америки  з криками "Смерть Америці" після рішення президента Дональда Трампа вийти з ядерної угоди з Тегераном.

Німеччина, Франція та Велика Британія заявили, що не підтримують рішення президента США Дональда Трампа про вихід з ядерної угоди з Іраном.

Трамп заявив про намір укласти нову ядерну угоду з Іраном

Новини по темі