Мобільний додаток

Гройсман обіцяє покінчити з тіньовою приватизацією

10.05.2018 р., 13:13

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що після запровадження нових правил приватизації державних підприємств буде покінчено з тіньовою складовою цього процесу.

Про це він сказав під час засідання уряду в четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Державні підприємства, які мають стратегічне значення, не будуть продані. Малі і невеликі підприємства будуть продаватись через електронний аукціон типу ProZorro - абсолютно відкрито і публічно, не буде контрольованої приватизації. Ми покінчимо цими рішеннями з тіньовою приватизацією, яка була в країні. Це сильний удар по корупції", - наголосив він.

Гройсман зауважив, що до процесу підготовки приватизації великих держпідприємств потрібно долучати висококваліфікованих радників, які його правильно підготують і нададуть інформацію потенційним покупцям і інвесторам.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 18 січня 2018 року ухвалила Закон "Про приватизацію державного майна".

В березні у Фонді державного майна поінформували, що затвердили близько 600 об'єктів малої приватизації, які виставлятимуться на продаж у 2018 році,

Також Фонд держмайна запланував у 2018 році приватизацію 21 ТОП-компанії, серед яких підприємства енергетичної, хімічної, машинобудівної, аграрної галузей.

Новини по темі