Мобільний додаток

Арештована Надія Савченко висунула вимоги

8.05.2018 р., 15:43

Позафракційний нардеп Надія Савченко, яка перебуває під арештом у СІЗО СБУ в Києві, висунула вимогу щодо забезпечення їй умови виконання службових обов'язків як народного депутата.

Про це на Facebook-сторінці Савченко повідомила прес-служба політика.

"Надія Савченко вимагає від генерального прокурора України, Голови Служби безпеки України, Голови Верховної Ради України забезпечити їй умови виконання службових обов'язків як народного депутата, згідно з Конституцією України, ЗУ "Про статус народного депутата України", ЗУ "Про Регламент Верховної Ради України", ЗУ "Про вибори народних депутатів України", – мовиться у повідомленні.

У прес-службі народної обраниці зазначили, що будучи чинним народним депутатом, Надія Савченко повинна відвідувати засідання парламенту, "проводити зустрічі з виборцями, звітувати у ЗМІ та виконувати інші покладені на неї обов'язки згідно з законодавством України".

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада зняла депутатську недоторканність із Надії Савченко, а також дала дозвіл на її затримання та арешт. 23 березня суд обрав Надії Савченко запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 59 днів.

Зазначимо: Надію Савченко підозрюється у змові з терористичною організацією – так званою ДНР – та підготовці масштабного теракту в центрі Києва, а також у спробі повалення конституційного ладу та захоплення державної влади. Згідно з інформацією ГПУ, за допомогою арсеналу зброї, привезеної з окупованих територій, Савченко з екс-переговірником Володимиром Рубаном планували вбивства Порошенка, Турчинова, Авакова, а також підрив будівлі Верховної Ради та обстріл прилеглих будівель.

Арештована Надія Савченко висунула вимоги

Новини по темі