Мобільний додаток

Слухання у справі щодо вбивства Олеся Бузини перенесено (аудіо)

7.05.2018 р., 17:14

Попереднє слухання у справі щодо вбивства журналіста Олеся Бузини Шевченківський районний суд Києва переніс на 7 червня.

У такий спосіб суд задовольнив клопотання потерпілої — матері Олеся Бузини — Валентини та її адвоката, а також одного із адвокатів звинувачених. Вони не змогли з'явитися на засідання. Прокурор Олександр Жила каже, що не бачить у цьому затягування справи.

Прослухати

Олександр Жила каже: за результатами підготовчих слухань судді вирішуватимуть, чи зібрали слідчі достатньо доказів для призначення судового розгляду справи за підозрою у вбивстві журналіста жителями Києва Андрієм Медведьком та Денисом Поліщуком, чи повернути справу на додаткове розслідування, або закрити. Сторона захисту звинувачених наполягає, аби цю справу розглядав суд присяжних, каже адвокат Сергій Войченко.

Прослухати

Нагадаємо, журналіста Олеся Бузину застрелили у Києві поблизу багатоквартирного будинку, де він мешкав, удень 16-го квітня 2015-го року. Торік у червні прокуратура завершила досудове розслідування. Підозру у вчиненні злочину висунули Андрію Медведьку та Денису Поліщуку. Обидва вони брали участь у Антитерористичній операції на Донбасі. Свою провину Андрій Медведько та Денис Поліщук заперечують.

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Слухання у справі щодо вбивства Олеся Бузини перенесено (аудіо)

Новини по темі