Мобільний додаток

Петицію про сімейні цінності буде неможливо реалізувати, — офіс омбудсмена

7.05.2018 р., 17:30

На розгляд президента Петра Порошенка надійде петиція щодо захисту сімейних цінностей, яка нещодавно набрала необхідні 25 тисяч підписів. Однак на практиці її реалізувати буде неможливо.

Про це в ефірі Громадського радіо розповіла представниця Уповноваженого з питань прав людини Оксана Філіпішина.

"Ця петиція містить заклики, зокрема, "подати законопроект про заборону пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей, у тому числі, у формі так званих "маршів рівності", "прайдів", "гей-парадів", "фестивалів квір-культури", тематичних матеріалів у засобах масової інформації". Це — порушення прав інших людей щодо свободи висловлювання. Тут простежується чіткий конфлікт інтересів, навіть посягання на права тих людей, які іншим здаються інакомислячими, і чиї права водночас найбільше сьогодні порушуються в Україні. На мій погляд, реалізувати подібну петицію буде неможливо. Адже треба буде подати законопроект, який суперечитиме Конституції та міжнародним зобов’язанням України, наприклад — праву на мирні зібрання", — прокоментувала Оксана Філіпішина.

Вона додала, що петицій з подібними закликами було вже декілька. В офісі Уповноваженого з прав людини неодноразово зверталися до Адміністрації Президента щодо цього, і деякі з петицій були зняті, частина натомість залишилася.
 
Нагадаємо, прихильники петиції за традиційні сімейні цінності мітингували у центрі Києва.

Новини по темі