Мобільний додаток

Суд у справі Віктора Януковича заслухав свідків захисту (аудіо)

3.05.2018 р., 16:38

Замість запланованих на сьогодні судових дебатів, що передують винесенню вироку, Оболонський райсуд Києва у справі про держзраду екс-президента-втікача Віктора Януковича повернувся до заслуховування свідків сторони захисту. З такою вимогою виступили адвокати підозрюваного, суд їхнє клопотання задовольнив.

Сьогодні допитали двох свідків, які були заявлені раніше. Один із них — житель Криму Андрій Нікіфоров, учасник антимайдану у лютому 2014-го року. У режимі відеозв"язку із окупованого півострова він розповів, що коли разом з іншими мітингувальниками у 2014-му повертався з Києва додому, їх побили, за його словами, радикально налаштовані особи. На запитання прокурорів, чи пам"ятає він події захоплення Криму, каже, що увесь цей час пролежав у лікарні і не знає, як це було.

Інший свідок — Анатолій Кобилянський — був керівником служби охорони резиденції "Межигір'я", коли там жив екс-президент. Свідок каже, що Янукович не тікав з країни, а поїхав у відрядження до Харкова і назад не зміг повернутися, бо Межигір'я на той час було захоплене учасниками Майдану.

Адвокат Віталій Сердюк розповів, чому захист не забезпечив залучення цих свідків до судового розгляду раніше.

Прослухати

Завтра допит свідків захисту в Оболонському райсуді продовжиться.

Нагадаємо, з початку травня Оболонський райсуд планував перейти до нової стадії процесу — судових дебатів. На попередньому судовому засіданні 26 квітня адвокати Віктора Януковича сказали, що мають допитати іще 10 свідків. Проти цього заперечують прокурори, сьогоднішнє  рішення суддів представники звинувачення не коментували.

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Суд у справі Віктора Януковича заслухав свідків захисту (аудіо)

Новини по темі