Мобільний додаток

В’їзд у Європейський Союз стане платним

2.05.2018 р., 10:14

Всім особам, які збираються подорожувати у рамках безвізового режиму, для в’їзду на територію Євросоюзу, доведеться оформляти спеціальний дозвіл.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, пояснення опубліковані на офіційному сайті ЄС.

Таким чином, вводиться європейська система інформації про поїздки та дозволів (ETIAS). Так, усім туристам, у тому числі і українцям, необхідно буде отримати попередній дозвіл на поїздку. Для цього вони повинні заздалегідь заповнити заяву-анкету через Інтернет. Вартість такого документа складе 7 євро.

Дозвіл на в’їзд буде діяти три роки або до закінчення терміну дії закордонного паспорта або іншого документа, зареєстрованого при оформленні заявки, залежно від того, що станеться раніше.

Для того, щоб нові правила вступили в силу, їх ще повинен підтримати Європейський парламент та затвердити Рада ЄС.

Нагадаємо, українці після вступу в силу безвізового режиму Європейського Союзу з Україною почали відкривати для себе нові країни. На даний момент найпопулярнішою державою серед українців є Італія. У трійці лідерів також опинилися Польща і Німеччина, а Угорщина та Іспанія замкнули топ-5 найулюбленіших напрямків серед українців.

Зараз для поїздки до країн Євросоюзу українцям достатньо мати біометричний паспорт, зворотній квиток і документи, які підтверджують мету поїздки, строки перебування та місце проживання. З 2020 року для в’їзду до ЄС необхідно буде пройти попередню авторизацію в системі ETIAS.

Новини по темі