Мобільний додаток

Стало відомо, коли винесуть вирок Сущенку

28.04.2018 р., 16:30

Дебати у справі незаконно затриманого в Росії українського журналіста Романа Сущенка пройдуть 28 травня, таким чином, вирок політв'язню може бути винесено вже на початку червня.

Про це повідомив громадський захисник Сущенка Марк Фейгін, пише Тиждень.

За словами правозахисника, факт того, що наступне засідання у справі Сущенка пройде тільки через місяць, певною мірою насторожує. Але чому так, нам ніхто не пояснює.

"Традиція  "довгих свят" в травні передбачає те, що перша декада травня взагалі випадає - заради нас ніхто виходити на кілька робочих днів 3-4 травня не буде. Отже, дебати сторін 28 травня, заключне слово Романа... Таким чином, вирок може бути винесено вже на початку червня", - вважає Фейгін.

Варто зазначити, що велику роль відіграє візиту в Росію президента Франції Еммануеля Макрона ( ймовірно 24-25 травня).

"Судячи з усього, президент Макрон приїде в Росію з главою МЗС Франції. І з приводу Сущенка тут напевно будуть говорити. Також важливо, щоб і українська сторона до того часу тримала це питання на порядку денному", - додав Фейгін.

Як повідомлялося, колишній адвокат Марк Фейгін повідомив, що 27 квітня в Московському міськсуді буде заявлено клопотання про його вступ, як громадського захисника, у процес у справі незаконно заарештованого українського журналіста Романа Сущенка.

24 квітня  Марка Фейгіна, захисника українського журналіста та політв'язня у Російській Федерації Романа Сущенка, позбавили статусу адвоката.  За його словами, адвокатського статусу його позбавили за три твіти.

Нагадаємо, 27 березня Московський міський суд на шість місяців продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку.

21 березня адвокат Марк Фейгін повідомив, що російський суд може завершити розгляд провадження щодо українського журналіста Романа Сущенка в травні, тоді ж під впливом міжнародних посередників українця можуть звільнити.

Додамо, Сущенка, який прибув до Росії у приватних справах, члени Громадської спостережної комісії Москви виявили 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. Московський міський суд неодноразово продовжував строк тримання Сущенка під вартою.

Стало відомо, коли винесуть вирок Сущенку

Новини по темі