Мобільний додаток

Майже півмільйона українців скористались безвізом з ЄС

28.04.2018 р., 13:59

Майже 500 тисяч українців скористалися перевагами безвізу. Загалом з початку введення безвізу до країн Європейського Союзу прослідували 17,6 мільйона громадян.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, пише Прямий.

"Загалом з початку введення безвізу до країн Європейського Союзу прослідувало 17,6 мільйона громадян. З них 4,2 мільйона осіб - за біометричними паспортами, а 490 тисяч громадян України скористалися безвізом, більшість з яких обрали авіаційні пункти пропуску. Найменша кількість громадян обирають подорожі морем", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що ДПСУ у повному обсязі виконала завдання щодо удосконалення контрольних процедур в рамках впровадження безвізового режиму для громадян України. Зокрема, 157 пунктів пропуску на державному кордоні обладнано автоматизованими робочими місцями з функцією біометричного контролю, а це 100% виконання завдання. На сьогодні створена прикордонними відомством система біометричного контролю функціонує в усіх авіаційних, міжнародних і міждержавних пунктах пропуску на кордоні з країнами ЄС.

Прикордонники зазначили, що певний "ажіотаж" серед бажаючих безперешкодно подорожувати спостерігався у перші місяці дії безвізу - в середньому прикордонники оформляли до 80 тисяч українців за місяць. У листопаді минулого року цей показник становив 32,5 тисячі осіб, а вже з початку квітня цього року - близько 26 тисяч.

Майже півмільйона українців скористались безвізом з ЄС

Новини по темі