Мобільний додаток

Сеул і Пхеньян завершують Корейську війну

27.04.2018 р., 12:50

Південна Корея і КНДР цього року підпишуть декларацію про формальне закінчення Корейської війни.

Про це повідомляє CNN.

"Південна й Північна Кореї підпишуть пізніше цього року мирну угоду про формальне закінчення Корейської війни, через 65 років після припинення військових дій", - йдеться у повідомленні.

Відповідний документ - Пханмунджомську декларацію щодо миру, процвітання й уніфікації на Корейському півострові - оприлюднений після низки зустрічей і 30-хвилинної приватної розмови між лідером КНДР Кім Чен Ином і президентом Південної Кореї Мун Чже Іном.

Зазначається, що угода про припинення військових дій була підписана у 1953 році, однак мирову угоду сторони ніколи не підписували, і з технічної точки зору обидві країни перебувають у стані війни.

Крім того, лідери двох Корей посадили сосну біля військово-демаркаційної лінії, яка розділяє країни, повідомляє "Yonhap". Посадка дерева стала символом бажання обох лідерів досягти миру й процвітання на Корейському півострові.

Нагадаємо, президент Південної Кореї Мун Чже Ін та лідер КНДР Кім Чен Ин під час ранкового засідання міжкорейського саміту говорили про пом'якшення військової напруженості, умови миру та поліпшення двосторонніх відносин.

Сеул і Пхеньян завершують Корейську війну

Новини по темі