Мобільний додаток

Святослав Вакарчук попросив українців про допомогу

27.04.2018 р., 08:40

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук попросив українців підписати петицію щодо надання земельній ділянці у Києві статусу скверу імені всесвітньо відомого оперного співака, Героя України Василя Сліпака.

Свій заклик музикант опублікував у Twitter.

"Я підписав петицію надати земельній ділянці на розі Андріївського узвозу та вул. Боричів Тік статусу Арт-скверу ім. соліста Паризької опери, Героя України Василя Сліпака. Прошу підтримати її і вас. Сподіваюсь, ми швидко зберемо необхідні 1000 підписів", – мовиться у повідомленні Вакарчука.

Щоб зібрати достатню кількість підписів під петицією, в українців залишилося всього 11 днів.

Нагадаємо, Василь Сліпак - український оперний співак, соліст Паризької національної опери. Його голос - контатенор - називали ангельським. Ним володіють одиниці на планеті. Під час Революції Гідності займався волонтерством: щотижня організовував мітинги у Парижі та збір коштів на підтримку українців. З початком війни став добровольцем ДУКу "Правий сектор". Брав участь у бойових діях на Сході України. Загинув влітку 2016 у бою від кулі снайпера. Мав позивний "Міф". Кавалер ордена "За мужність" І ст., Герой України, кавалер ордена "Золота Зірка".

Святослав Вакарчук попросив українців про допомогу

Новини по темі