Мобільний додаток

СБУ припинила діяльність групи провокаторів

26.04.2018 р., 14:17

Співробітники Служби безпеки України викрили та припинили діяльність групи громадян України, які за вказівкою російських спецслужб, планували проведення провокацій на травневі свята.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

До складу групи входили двоє мешканців Києва і троє - Одеської області. Учасники групи були адміністраторами антиукраїнських груп у соцмережах "ВКонтакте" та "Однокласники".

Як встановило слідство, адміністратори напередодні травневих свят проводили пошук і вербування виконавців для проведення низки провокацій у південно-східних регіонах України і в Києві. Планувалося поширення в соцмережах повідомлень, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу, закликів до організації масових протестів. У Києві також планувалися провокації під час святкових заходів під виглядом учасників українських націоналістичних організацій.

Раніше СБУ повідомляла про проведення операції, в рамках якої була розкрита група виконавців і російський замовник провокацій у Західній Україні. Зокрема, за вказівкою російського куратора був осквернений Меморіал орлят і здійснена спроба підпалу туристичного автобуса з польськими номерами.

СБУ припинила діяльність групи провокаторів

Новини по темі