Обирай пісні. Визначай переможця

У Вірменії затримали лідера протестів

22.04.2018 р., 14:33

Поліція розігнала протестувальників в Єревані, які знову вийшли на ходу після зриву ранкових переговорів прем'єр-міністра з Пашиняном.

У Єревані почався розгін демонстрації - війська поліції разом з бійцями в масках увірвалися в натовп демонстрантів і розганяють мітинг. Лідера опозиції і протестів Ніколу Пашиняна відвезли, повідомляє Sputnik Armenia.
 
Поліція стягнула до місця розгону значні сили - близько 100 осіб. Були пущені в хід спецзасоби, в тому числі світлошумові гранати і димові шашки. За повідомленнями очевидців, сльозогінного газу не було. З лав демонстрантів у бік поліцейських полетіли пляшки з водою і гучномовець. Разом з Пашиняном були затримані кілька учасників демонстрацій.
 
Поліція спільно з бійцями внутрішніх військ виставила живий кордон і перекрила рух по вулиці Арцаха з центру міста в південні райони. Тривають затримання демонстрантів - поліція діє досить жорстко.
 
Нагадаємо: напередодні зірвалися переговори прем'єр-міністра Вірменії Сержа Саргсяна і Пашиняна. У відповідь на виставлений йому ультиматум глава уряду зазначив, що Пашинян вдається до шантажу, після чого залишив залу зустрічі.

У Вірменії затримали лідера протестів

Новини по темі