Мобільний додаток

Блокування Telegram пов’язане з планами Дурова запустити криптовалюту - ФСБ

21.04.2018 р., 18:29
Справжньою причиною для блокування месенджера Telegram в Росії можуть бути плани його власника запустити свою криптовалюту
 
Роман Антипкін, співробітник 12-го центру ФСБ, що курирує в тому числі питання оперативно-розшукових заходів, що проводяться в мережах зв’язку за допомогою технічних засобів, відправив колегам лист, в якому роз’яснив, що справжня причина блокування Telegram в Росії полягає в бажанні Павла Дурова запустити на основі месенджера "повністю неконтрольовану фінансову систему".
 
Про це пише 1NEWS.
 
"Колеги, так історія взагалі не про це, як ви не розумієте! Історія не про ключі і тероризм. Паша Дуров вирішив стати новим Мавроді. Запустивши свою крипту, ми в Росії отримаємо повністю неконтрольовану фінансову систему. І це не біткоїни для маргіналів, це буде просто, надійно і безконтрольно. Це загроза безпеці країни. Вся наркота, обнал, торгівля органами піде через Пашину крипту, а він буде говорити: "Я ні до чого, забороніть слова, їх використовують терористи", – йдеться в листі, підписаному Антипкіним.
 
Справжність листа підтвердили федеральний російський чиновник і топ-менеджер одного з російських операторів зв’язку. Сам лист відправлено з пошти в домені 12center.ru.
 
В Росії тривають безуспішні намагання заблокувати месенджер Telegram. Вони супроводжуються попутним блокуванням IP-адрес хмарних сервісів Amazon, Google і інших провайдерів.
 
20 квітня стало відомо, що "Роскомнадзор" заблокував доступ до 18 VPN і проксі-серверів.

Новини по темі