war

Президент розповів, чим займалось СБУ останні 3,5 роки

19.04.2018 р., 15:45

Президент заявив, що СБУ впродовж 3,5 року попередила понад 400 спроб терористичних атак у різних регіонах України, а затримані терористи готувалися на території Росії.

Про це Глава держави сказав під час наради з питань протидії інформаційній агресії Російської Федерації, повідомляє Укрінформ.

"Ми бачимо спроби організації терористичних атак усередині країни - Служба безпеки України за 3,5 року попередила більше 400 спроб терористичних атак у різних регіонах країни. І терористи, які були встановлені, затримані, значна частина з них пройшла підготовку у відповідних таборах на території Російської Федерації, а також на території незаконно анексованого Криму", - повідомив Порошенко.

Він наголосив: Україна перебуває в стані війни і дає гідну відсіч російській агресії. Ця війна має абсолютно нові риси і характеристики. Війна гібридна, де разом із військовими діями регулярних збройних сил Російської Федерації, російських найманців Росія веде підривну війну проти України на всіх фронтах, наголосив Президент.

Президент розповів, чим займалось СБУ останні 3,5 роки

Новини по темі