Мобільний додаток

На Українське радіо приїхали за досвідом ведучі обласних дирекцій суспільного мовлення

18.04.2018 р., 19:09

На три дні на Хрещатик, 26 приїхали ведучі обласних радіо Суспільного з усіх регіонів, аби навчитися й поділитися досвідом.

"Ми поділили усіх на три групи, які почергово беруть участь у тренінгах: майстерність  роботи перед мікрофоном (дикція, постановка тембру, дихання, діапазон голосу, витривалість), звукорежисура (ефірний софт, звуковий пульт, монтажні програми), ведення прямих ефірів. Професіоналізм журналіста  –  це систематична робота над собою", – розповідає генеральний продюсер Дмитро Хоркін.

Навчання проводять радійники, які щодня працюють у радіоефірі.

"Насамперед, це цікаве спілкування з колегами. Ми дізналися як відбувається становлення структури радіо, які  є регіональні особливості, технічні. Топ-менеджери ПАТ НСТУ пояснили місію Суспільного мовлення: з чого воно складається, їхнє бачення, що ми маємо нести в регіони. Особисто мені та й, власне, колегам сподобався виступ  відомого журналіста Романа Вінтоніва. З ним говорили про такі речі, як демократія, ліберальні цінності, довіра. Особливий акцент зробили на довірі. Якщо нам буде довіряти слухач, то нам не важливо, яка у нас техніка, які інші можливості. Головне, щоб нам вірили", – поділився враженнями ведучий програм Харківської філії Суспільного мовлення Роман Кривко.

Звукорежисер Ірина Нижник пояснила як швидше обробляти той чи інший радіоматеріал, як накладати музику.

Своїм досвідом роботи поділилася бренд-войс Українського радіо Ірина Грей. Вона із задоволенням відповіла на запитання радійників.

"Я не так давно працюю на радіо й рада, що потрапила на ці чудові тренінги. На Українському радіо – чудова, доброзичлива обстановка. Якісно, фахово, за європейськими стандартами працюють журналісти. Нас зустріли, щоб поділитися досвідом, допомогти працювати так, щоб слухачі нам довіряли. Я впевнена: у нас все вийде",   – сказала представниця Одеського радіо Ірина Божко.

Для учасників тренінгу провели екскурсію по Українському радіо. Вони побували в редакціях, оглянули оснащені студії – побачили як на радіо "Промінь" колеги  виходять з пульта самі,  як відбувається прямий ефір.

Зберігач Музею Українського радіо Анатолій Табаченко провів екскурсію по музею Українського радіо.

Новини по темі