Мобільний додаток

США поінформували Росію про нові санкції

15.04.2018 р., 17:35

США попередили Росію про те, що готуються нові санкції - на цей раз у відповідь на підтримку російською владою режиму Башара Асада у Сирії.

Про це пише російське видання "Коммерсантъ".

"Днями американський посол Джон Хантсман надіслав у російський МЗС лист, в якому говориться, що влада США готує нові санкції відносно Росії. Цього разу за підтримку сирійського президента Башара Асада", - говориться в повідомленні.

За версією видання, в першій частині листа американського посла йдеться про мотиви силової операції, здійсненої США та їхніми союзниками відносно Сирії. Там зазначається, що сирійська влада є винною в застосуванні хімічної зброї щодо власного населення, і міжнародне співтовариство зобов'язане зробити кроки, щоб зупинити Асада.

У другій частині свого послання Хантсман повідомляє Москву, що Вашингтон має намір ввести відносно неї нові санкції. Цього разу - за підтримку сирійського режиму.

Нагадаємо, в ніч на 14 квітня Британія, США і Франція завдали високоточних ракетних ударів по об'єктах в Сирії, пов'язаних із хімічною зброєю. Головними цілями коаліції стали науково-дослідний центр в Дамаску, який пов'язують з виробництвом хімічної зброї, а також два склади хімічної зброї в провінції Хомс.

НАТО підтримало авіаудар США, Великої Британії і Франції по об'єктах в Сирії. Президент США Дональд Трамп в одному з твітів закликав Росію перестати підтримувати Дамаск.

США поінформували Росію про нові санкції

Новини по темі