Мобільний додаток

Ізраїль підтримав ракетно-бомбові удари в Сирії (аудіо)

15.04.2018 р., 14:04

Ізраїль підтримує ракетно-бомбові удари США, Франції та Великобританії по військових об’єктах хімічної інфраструктури у Сирії.

Про це сказав прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу, повідомляє прес-служба глави уряду Ізраїлю.

"Рік тому я оголосив про повну підтримку Ізраїлем рішення Президента Трампа виступити проти використання та поширення хімічної зброї. Рішучість президента Трампа та підтримка Ізраїлю залишаються незмінними. Вранці суботи Франція, США і Об’єднане королівство продемонстрували, що їх зобов’язання не обмежуються проголошенням принципів.

Президенту Асаду має бути зрозуміло, що його безрозсудні зусилля із отримання й застосування зброї масового знищення, безглузде ігнорування міжнародного права та надання бази Ірану і його поплічникам наражає Сирію на небезпеку", - сказав Беньямін Нетаньягу.


Прослухати:


Нагадаємо, в ніч на 14 квітня США, Франція й Велика Британія нанесли ракетні удари по трьох об’єктах сирійського режиму, де виготовлялася, випробовувалася й зберігалася хімічна зброя. Країни Заходу пояснили, що це була відповідь на застосування хімічної зброї військами Асада проти мирних сирійських громадян за тиждень до цього.

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Ізраїль підтримав ракетно-бомбові удари в Сирії (аудіо)

Новини по темі