Футбол: "Динамо" обіграло "Шахтаря" у чемпіонаті України

Футболісти київського "Динамо" перемогли 14 квітня донецький "Шахтар" у центральному матчі  27-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги 1:0.

Гол на арені "Металіст" у Харкові на 32-й хвилині забив хавбек Володимир Шепелєв, повідомляє Укрінформ.

На 90+4 хвилині з поля у "Шахтаря" вилучений Тайсон.

"Маріуполь" удома завдав поразки рівненському "Вересу" - 2:0. М'ячі забили В'ячеслав Чурко (3-тя хвилина) та Андрій Тотовицький (61).

На 86-й хвилині Роман Карасюк з "Вереса" не реалізував пенальті.

У неділю, 15 квітня, зустрінуться донецький "Олімпік" та "Олександрія",  кропивницька "Зірка" та одеський "Чорноморець", луганська "Зоря" та полтавська "Ворскла", кам'янська "Сталь" і львівські "Карпати".

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 63 очки (після 27-ти ігор), "Динамо" - 60 (27), "Ворскла" - 41 (26), "Зоря" - 37 (26), "Маріуполь" - 36 (27), "Верес" - 33 (27);

друга шістка - "Олімпік" - 32 (26), "Олександрія" - 29 (26), "Карпати" - 26 (26), "Зірка" - 23 (26), "Сталь" - 22 (26), "Чорноморець" - 22 (26).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця в єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.