Мобільний додаток

Росія скликає екстрене засідання Радбезу ООН щодо Сирії

14.04.2018 р., 12:37

Росія скликає екстрене засідання Ради Безпеки ООН для обговорення дій США та їхніх союзників на території Сирії.

Про це йдеться в заяві Путіна на офіційному мережевому ресурсі президента РФ.

"Росія скликає екстрене засідання Ради Безпеки ООН для обговорення агресивних дій США та їхніх союзників", - повідомляється у заяві Путіна.

Президент РФ наголосив, що Росія засуджує напад на Сирію. Він вважає, що своїми діями США ще більше погіршують гуманітарну катастрофу у Сирії, несуть страждання мирному населенню, по суті потурають терористам, які сім років мучать сирійський народ, провокують нову хвилю біженців з цієї країни та регіону у цілому.

"Нинішня ескалація ситуації навколо Сирії спричиняє руйнівну дію на всю систему міжнародних відносин. Історія розставить все по своїх місцях, і вона вже поклала на Вашингтон важку відповідальність за криваву розправу із Югославією, Іраком, Лівією", - зазначено у заяві.

Нагадаємо, вночі США, Велика Британія і Франція завдали ударів по декількох об'єктах на території Сирії, які могли використовуватися для виробництва хімічної зброї. За словами міністра збройних сил Франції Флоранс Парлі, Росія була попереджена про удари.

НАТО і низка розвинених країн світу підтримали такі дії.

Президент Росії Путін назвав авіаудари по Сирії актом агресії. А сирійська армія заявила, що це не завадить Сирії боротися із терористами.

Росія скликає екстрене засідання Радбезу ООН щодо Сирії

Новини по темі