Мобільний додаток

Допит Савченко на детекторі брехні перервано через стан її здоров'я (аудіо)

13.04.2018 р., 17:24

Допит Надії Савченко з використанням поліграфа, що тривав сьогодні в СБУ упродовж кількох годин, — призупинено. Про це у коментарі журналістам повідомила її сестра - Віра Савченко. За її словами, сталося це через погане самопочуття Надії, яка продовжує голодувати.

Прослухати

Чи буде продовженого допит Надії Савченко на детекторі брехні і чи багато запитань встигли їй поставити експерти, прес-служба СБУ не повідомила. Речниця відомства Олена Гітлянська сказала Українському радіо, що вона не має дозволу слідчого давати коментарі з цього питання. Сьогодні зранку Віра Савченко розповідала, що Надія почувається впевнено і сама виявила бажання пройти поліграф. За її словами, СБУ не задовольнила вимогу політика провести допит публічно, тому адвокати вимагатимуть надати повний текст відеозапису допиту. Експертизу вирішили провести, аби зрозуміти, чи справді Надія Савченко готувала терористичні акти, чи імітувала підготовку заради провокації, як сама стверджує.

Нагадаємо, політику інкримінують підготовку терактів в урядовому кварталі, захоплення будівлі парламенту та вбивство перших осіб держави у центрі Києва для повалення державної влади. Це друга спроба допитати Надію Савченко на детекторі брехні. 5 квітня експертизу відклали на вимогу захисників, бо їм не дали змоги ознайомитися із матеріалами справи і вони не змогли підготуватися до допиту і долучити свої питання, пояснював тоді адвокат Дмитро Бугай. За словами адвокатів, зараз вони додали свої запитання до запитань слідчих.

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Допит Савченко на детекторі брехні перервано через стан її здоров'я (аудіо)

Новини по темі