Мобільний додаток

Курс рубля падає другий день поспіль

10.04.2018 р., 15:45

Курс рубля та вартість акцій компаній російських олігархів продовжують падати на тлі нових санкцій, запроваджених США проти Росії.

Про це повідомляє DW.

Вартість рубля падає на тлі санкцій, запроваджених США проти російських олігархів, держслужбовців та компаній. У вівторок, 10 квітня, на Московській біржі долар подорожчав до максимального рівня з грудня 2016 року і складав 62,5 рубля. Євро підвищився до позначки у 78 рублів. Падіння курсу рубля спостерігається другий день поспіль.

У російському Центробанку заявили, що ризиків для економіки РФ немає. "На наш погляд, таких ризиків зараз немає і, звичайно, не потрібно застосовувати системні заходи, але ми будемо стежити за ситуацією", - заявила голова Центробанку РФ Ельвіра Набіулліна. Індекси Московської біржі та РТС також продовжували падіння у вівторок. Перший опустився на 0,66 відсотка, а другий - на 3,03 відсотка.

Російський віце-прем’єр-міністр Аркадій Дворкович заявив, що уряд планує підтримати компанії, які зазнали втрат через санкції, щоб не допустити скорочень робочих місць. "Головне зараз - мінімізувати невизначеність і забезпечити стабільну роботу компаній, де працює сотні тисяч людей", - заявив він.

Новини по темі