Мобільний додаток

СБУ: затриманий Соколов визнав причетність до підготовки терактів

5.04.2018 р., 20:36

Російські ЗМІ оприлюднили лист експерта "Федерального інформаційного центру "Аналітика та безпека" Сергія Соколова, в якому він визнав свою причетність до підготовки терактів.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Російські ЗМІ поширили лист експерта "Федерального інформаційного центру "Аналітика та безпека" Сергія Соколова, якого керівництво ФСБ було змушене затримати після викриття СБ України спецоперації щодо підготовки низки терористичних актів у Росії на об’єктах критичної інфраструктури у Москві, Курчатові, Тольятті та Курську", - йдеться у повідомленні.

У листі Соколов визнає та фактично бере на себе відповідальність за організацію антиукраїнської провокації.

СБУ переконана, що саме ФСБ дозволила передачу та оприлюднення у російських ЗМІ "відкритого листа" Соколова для дистанціювання від невдалої спецоперації, надійно задокументованої Службою.

Глава СБУ Василь Грицак у серпні 2017 року на брифінгу повідомив, що спецслужби РФ розробили операцію з дискредитації України із залученням "в темну" колишніх учасників антитерористичної операції. Слідчими та оперативними співробітниками СБУ зібрано достатньо доказів того, що провокація була спланована та зрежисована саме ФСБ, якою були встановлені прізвища конкретних осіб, які керували діями Соколова, серед них, зокрема, близький родич одного з членів комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки.

Свідчення безпосередніх учасників цих подій та речові докази дають усі підстави вважати, що ця спецоперація російських спецслужб могла стати приводом для відкритого збройного вторгнення Збройних сил РФ в Україну.

Після оприлюднення Службою безпеки України частини беззаперечних доказів та ознайомлення адвокатів із матеріалами завершеного кримінального провадження, спецслужби РФ провели демонстративне затримання експерта "Федерального інформаційного центру "Аналітика та безпека" Сергія Соколова і керівника цієї структури Руслана Мільченка, для прикриття власного "провалу".

СБУ й надалі інформуватиме громадськість про викриті факти провокацій російських спецслужб проти України.

СБУ: затриманий Соколов визнав причетність до підготовки терактів

Новини по темі