Мобільний додаток

Центр експертиз "Тест" оприлюднив результати дослідження якості молокопродуктів (аудіо)

6.04.2018 р., 11:35

Не варто купувати молокопродукти невідомого виробника - результати дослідження Центру експертиз "Тест".

Купуючи сметану і масло, обирати продукцію відомих виробників, які давно працюють на ринку, радять споживачам представники Центру експертиз “Тест”. У Києві представники Центру оприлюднили результати дослідження якості молокопродуктів.

Про результати дослідження, а також про те, як обрати якісний і безпечні молочні продукти, - Катерина Шевцова:

"Через зберігання сметани, кефіру, сиркової маси, сирого молока без охолодження, особливо влітку, ці продукти псуються упродовж доби, а це означаєотруєння, каже керівник відділу тестувань Центру експертиз “Тест” Ніна Кільдій. Аби уникнути цього, вона радить дотримуватися умов зберігання, вказаних на упаковці, а також не купувати надто дешеві молочні продукти у маловідомих виробників і у не санкціонованих місцях продажу.

Молоко може були небезпечним, каже представниця Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Тетяна Гаркавенко. Якщо корова хвора, то у молоко можуть потрапити шкідливі мікроорганізми, разом із кормами до нього можуть потрапити хімічні речовини, якими, наприклад, підживлюють рослини. За якість, безпечність молока і його належне транспортування до місця реалізації відповідає виробник,наголосила Тетяна Гаркавенко.

За словами Тетяни Гаркавенко, служба контролю за дотриманням вимог виробництва якісного молока здійснюватиме спонтанні перевірки виробництва, стимулюючи їх бути добросовісними надавачами якісної продукції".

Катерина Шевцова. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Центр експертиз "Тест" оприлюднив результати дослідження якості молокопродуктів (аудіо)

Новини по темі