Мобільний додаток

Зміна підозри Івану Бубенчику (аудіо)

5.04.2018 р., 19:15

Нагадаємо, 3 квітня правоохоронці затримали на Львівщині активіста Майдану Івана Бубенчика і доправили його до Києва. Прокуратура вручила йому підозру у вбивстві двох правоохоронців на Майдані під час Революції гідності.

Докладніше — Віолетта Карлащук:

"Вранці під час судового засідання у Печерському районному суді заступник генпрокурора, представниця сторони звинувачення у справі Івана Бубенчика Анжела Стрижевська звернулася до судді щодо відкликання клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо підозрюваного. Суддя В”ячеслав Підпалий це клопотання задовольнив. Як пояснила журналістам прокурор, матеріали попереднього кримінального провадження щодо активіста Івана Бубенчика і кваліфікація його дій не єдостатньо обгрунтованими.

Те, що Генеральна прокуратура вирішила вручити Івану Бубенчику нову підозру, було очікуваним, - каже адвокат підозрюваного Ігор Коржук. За його словами, докази, що містилися у попередній підозрі, не свідчать про те, що Іван Бубенчик вчиняв злочини, які йому інкримінуються.

Події під час революції гідності необхідно розглядати комплексно, а оцінку діям Івана Бубенчика необхідно давати винятково юридичну,. Таку думку виловив у коментарі Українському радіо виконавчий директор Transparency International Ukrain Ярослав Юрчишин.

Іван Бубенчик до того, як йому вручили нову підозру журналістам сказав, щоне вважає себе винуватим, хоч і визнає що стріляв у міліціонерів".

Віолетта Карлащук. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Зміна підозри Івану Бубенчику (аудіо)

Новини по темі