Мобільний додаток

Україна розірвала лише 44 угоди з Росією із 450

4.04.2018 р., 16:37

Решта угод залишаються в силі Між Україною та Російською Федерацією на сьогодні розірвано лише 44 угоди з 450.

Про це повідомила голова комітету Верховної Ради у закордонних справах, народний депутат Ганна Гопко, передає РБК-Україна.

Понад чотири сотні угод з Росією залишаються чинними. "У матеріалах, наданих МЗС України, ми говоримо про 451 міжнародний договір, який був ухвалений до моменту російської агресії. За даними МЗС, до квітня 2018 року, прийнято рішення про припинення чи зупинення дій загалом щодо 44 угод. Це одна міждержавна угода, 25 міжурядових, 18 міжвідомчих угод", - заявила Гопко під час засідання комітету. За словами представника МЗС, решта угод залишається в силі. "Вони чинні. Згідно з законодавством, силами лише МЗС прийняти рішення про необхідність розірвання тієї чи іншої угоди немає можливості", - додав представник МЗС, відповідаючи на запитання голови комітету.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України підготувало пропозиції для Президента Петра Порошенка щодо виходу з органів СНД та денонсацію договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією.

Україна розірвала лише 44 угоди з Росією із 450

Новини по темі