Мобільний додаток

Холодницький проситиме про усунення його від посади (аудіо)

3.04.2018 р., 16:20

Голова спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, викликаний сьогодні на допит до Генпрокуратури, проситиме усунути його від посади на час розслідування справи, у якій він фігурує.

Про це Назар Холодницький повідомив журналістам сьогодні після допиту, під час якого, за його словами, у нього намагалися відібрати зразки голосу для проведення експертизи. Холодницький відмовився надати зразок, а також не дав згоди на інші слідчі дії щодо нього, оскільки департамент, який розслідує справу, – необ’єктивний.

За словами Назара Холодницького, у правоохоронних органах, зокрема, і в очолюваній ним Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, є три кримінальні провадження щодо представників цього департаменту, в тому числі й про незаконне збагачення.

Прослухати

Нагадаємо, всередині березня виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що приблизно рік тому їй пропонували хабар у вигляді квартири, про що вона тоді ж поінформувала антикорупційні відомства.

З інтерв’ю Голови Національного антикорупційного бюро Артема Ситника виданню "Дзеркало тижня" від 30 березня, Назар Холодницький нібито не підписав ордер на обшуки, заплановані у цій справі. У тому ж інтерв’ю Артем Ситник сказав, що у кабінеті Назара Холодницького приблизно місяць велось санкціоноване судом прослуховування через підозру у передачі інформації зацікавленим особам в інших справах. Зокрема, у справі за підозрою мера Одеси Геннадія Труханова у розкраданні майна в особливо великих розмірах.

Сьогодні після допиту Назар Холодницький сказав, що наполягає на оприлюдненні всіх записів, зроблених у його кабінеті.

Не отримавши сьогодні зразків голосу голови САП, слідчі Генпрокуратури відправлять на експертизу для порівняння записи його виступів та інтерв’ю і ті, що були зроблені в його кабінеті.

Про це повідомив Українському радіо речник Генпрокуратури Андрій Лисенко.

Прослухати

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Холодницький проситиме про усунення його від посади (аудіо)

Новини по темі