Мобільний додаток

Українські школярі зустрілися з Ніком Вуйчичем (аудіо)

29.03.2018 р., 19:15

Понад 80 відсотків українських дітей шкільного віку відчули на собі жорстоке ставлення з боку однолітків. Таку статистику було наведено сьогодні в Києві під час зустрічі з австралійським оратором та меценатом Ніком Вуйчичем, який власним прикладом спонукає інших протидіяти насильству серед школярів.
 
Докладніше про зустріч із Ніком Вуйчичем  розповідає Володимир Задворний:
                             
"В українських школах дедалі частіше трапляються випадки булінгу, тобто знущання школярів над своїми однолітками, каже міністр освіти і науки Лілія Гриневич.  За її словами, 24 відсотки із тих, хто відчув на собі цькування, потім ставали жертвами насильства і майже половина з них про це нікому не розповідають.

Саме тому, говорить Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, так важливо, щоб батьки звертали увагу на зміни у поведінці дитини.

Доволі часто насильство спрямовується на дітей із особливими потребами. Чому так відбувається, розмірковує Нік Вуйчич.

Нік Вуйчич народився без рук і ніг і  на власному досвіді відчув на прояви жорстокості від своїх однолітків. Але, розповів Нік Вуйчич,  він вдячний своїм батькам, які привели його навчатись до звичайної школи. Дуже важливо, говорить Нік Вуйчич, залишатись самим собою і попри усе спілкуватись з тими, хто погано до вас ставиться.  Нік Вуйчич розповів, він зміг пояснити своєму кривднику, що той неправий і згодом вони стали друзями.
    
Серед тих, хто прийшов на зустріч з Ніком Вуйчичем, був і Ростислав Ворох. Йому 13 років, і він навчається в одній із шкіл Івано-Франківська. На зустріч приїхав разом зі своєю мамою. Каже, хоче дізнатись від Ніка Вуйчича, як боротись з булінгом.
 
Ростислав мріє стати журналістом. У нього є публікації в газеті Галицький кореспондент. Говорить, що і про зустріч із Ніком Вуйчичем обов"язково підготує матеріал.  Нік Вуйчич під час зустрічі з українськими школярами пообіцяв сприяти створенню в Україні системи безпечної школи".
 
Володимир Задворний. Українське Радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Українські школярі зустрілися з Ніком Вуйчичем (аудіо)

Новини по темі