Мобільний додаток

Російський курсант-прикордонник попросив статус біженця в Україні (аудіо)

28.03.2018 р., 13:35

Курсант російського прикордонного училища Сергій Удовиченко, який попросив статус біженця в Україні, пояснив своє прохання тим, що він нібито неодноразово брав участь у мітингах опозиції у Росії, а після виборів російського президента остаточно вирішив виїхати до України.

Про це йдеться на відеозаписі, оприлюдненому Державною прикордонною службою, фігурант якого відповідає на запитання чоловіка за кадром. За роз"ясненням Держприкордонслужби, фігурант відео - курсант третього курсу Голіцинського прикордонного Інституту ФСБ Російської Федерації, етнічний українець, щодо якого зараз вирішується питання про надання статусу біженця.

За даними Держприкордонслужби України, цими днями на пункт пропуску "Гоптівка", на в’їзд в Україну прибув громадянин Росії 1997 року народження, який заявив, що він є військовослужбовцем ФСБ Російськоїх Федерації та потребує визнання його політичним біженцем. Під час первинного опитування та вивчення документів було встановлено, що він дійсно є курсантом третього курсу Голіцинського прикордонного Інституту ФСБ РФ - повідомив Українському радіо помічник Голови Державної прикордонної служби Олег Слободян.

Прослухати

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Російський курсант-прикордонник попросив статус біженця в Україні (аудіо)

Новини по темі