Мобільний додаток

Марі Йованович подякувала Україні за солідарність

27.03.2018 р., 19:53

Посол Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович подякувала українській стороні за солідарність із демократичними країнами у питанні видворення російських дипломатів як відповідь на російську агресію у світі.

Про це йшлося під час зустрічі посла із главою Адміністрації Президента Ігорем Райніним, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Посол США подякувала українській стороні за її солідарну реакцію з провідними демократичними країнами світу щодо видворення російських дипломатів у відповідь на агресивні дії Росії у світі", - йдеться в повідомленні.

Сторони, з-поміж іншого, обговорили шляхи подальшої взаємодії з просування реформ в Україні, а також актуальні питання співробітництва в рамках міжнародних організацій.

Нагадаємо, вже понад 20 країн світу оголосили про висилку російських дипломатів. Ці дії були запроваджені на знак солідарності з Великою Британією після отруєння екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля у Солсбері бойовою хімічною речовиною нервово-паралітичної дії, внаслідок чого постраждали й інші люди.

Марі Йованович подякувала Україні за солідарність

Новини по темі