Мобільний додаток

Польські кінематографісти вимагають звільнити Сенцова

27.03.2018 р., 11:30

Польські кінематографісти висловили солідарність із українським режисером Олегом Сенцовим під час церемонії вручення найпрестижніших польських нагород "Орли-2018".

Про це повідомляє Укрінформ.

"На прохання зі сцени директора Польської кіноакадемії Даріуша Яблонського згадати і проявити солідарність із українським колегою Олегом Сенцовим присутні у залі, як і торік, підняли вгору роздруківки з написом: "Release Oleg Sencow" ("Звільнити Олега Сенцова")", - йдеться у повідомленні.

У середині березня Сенцову спільно з польським режисером Єжи Гоффманом було присуджено нагороду "Карпатська Європа спільних цінностей", яку вручали у польському Ряшеві під час форуму "Європа-Україна". Гоффман зазначив, що з великою повагою ставиться до Сенцова, наголосивши, що міжнародна спільнота й надалі підтримуватиме Сенцова.

Нагадаємо, відома польська режисерка Агнешка Голланд зазначила, що Сенцов став для польських та європейських творців кіно взірцем непохитної відваги та людяності. За її словами, режисери, особливо з європейської та польської кіноакадемій, звертаються до російської влади щодо його визволення, та безрезультатно.

Польські кінематографісти вимагають звільнити Сенцова

Новини по темі