Мобільний додаток

Німці не хочуть жити за "літнім" часом

24.03.2018 р., 18:35

Переважна більшість жителів Німеччини вважає неправильним переведення стрілок годинника на так званий зимовий і літній час.

Про це свідчать результати проведеного перед останнім тижнем березня соціологічною службою DAK опитування, повідомляє Укрінформ.

"Проти ідеї переведення годинників 73% респондентів", - повідомили організатори опитування.

Небажання підлаштовуватися під новий час викликано цілком реальними проблемами: 27% опитаних, в основному люди старшого віку, зізналися, що це негативно позначається на їхньому здоров'ї та психіці. Перебої зі сном мають при цьому 63% жінок і 53% чоловіків. Найчастіше люди просто відчувають підвищену втому і пригніченість.

"Нормальним" часом є той, за яким Європа живе у зимовий період.

Нагадаємо, середньоєвропейський час діє в Німеччині майже 125 років. Його було введено на території Німецької імперії 1 квітня 1893 року для зручності складати єдиний розклад руху поїздів, що тільки починали активно розвиватися на континенті. До Німеччини на нього перейшли в Македонії, Чорногорії, Сербії та Австро-Угорщині, а в 1893 році разом з Німеччиною - Італія і Мальта, трохи пізніше - Швейцарія, Ліхтенштейн, Данія і багато інших країн цього часового поясу.

Німці не хочуть жити за "літнім" часом

Новини по темі