Мобільний додаток

Європа готує "сюрприз" для Росії

24.03.2018 р., 11:51

США та близько 20 європейських країн готуються вислати російських дипломатів після звинувачення керівництва РФ в отруєнні екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля і його доньки.

Про це повідомляє видання "The Times".

"Комплексні заходи країн почнуться 26 березня після того, як із Росії відкличуть посла Європейського Союзу", - йдеться у повідомленні.

Раніше телеканал CNN повідомив, що Рада нацбезпеки США рекомендувала президенту Дональду Трампу вислати з країни російських дипломатів після отруєння у Великій Британії екс-працівника ГРУ Сергія Скрипаля.

Нагадаємо, 5 березня в британському Солсбері був отруєний екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль і його донька Юлія. Постраждалі знаходяться у критичному стані.

Через тиждень після цього британський прем'єр Тереза Мей заявила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною групи "Новачок", яка розроблена в РФ. Росія звинувачення Лондона заперечує.

Уряд Великої Британії депортував 23 російських дипломатів і припинив контакти з РФ на високому рівні. Росія відповіла на це дзеркальними діями.

Європа готує "сюрприз" для Росії

Новини по темі