Мобільний додаток

До Києва доправили двох "важких" прикордонників

24.03.2018 р., 10:50

До Головного військово-медичного клінічного центру Держприкордонслужби, що у Києві, здійснено аеромедичну евакуацію двох військовослужбовців Краматорського прикордонного загону.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"Один із прикордонників 17 березня отримав травми в районі проведення операції Об'єднаних сил на Сході України після детонування ручної осколкової гранати. Інший військовослужбовець має тяжке захворювання та потребує високоспеціалізованої медичної допомоги, яка може бути надана у столичному закладі охорони здоров'я прикордонного відомства", - йдеться у повідомленні.

Загалом із початку російської агресії авіація Держприкордонслужби здійснила 53 санітарних рейси, евакуювавши понад 250 поранених військовослужбовців. Жодного випадку смерті під час евакуації не зафіксовано.

Нагадаємо, в одному з бліндажів прикордонного наряду, що здійснював прикриття та охорону КПВВ "Майорське", поки що з невідомих причин здетонувала ручна осколкова граната. В результаті два військовослужбовці отримали поранення різного ступеню тяжкості, один із них від отриманих поранень помер в лікарні.

До Києва доправили двох "важких" прикордонників

Новини по темі