Мобільний додаток

У Росії може бути компромат на Трампа

22.03.2018 р., 09:53

Про це заявив колишній директор ЦРУ Джон Бреннан, передає Depo.ua.

У відповідь на запитання, чи може Трамп боятися російського президента Володимира Путіна, Бреннан припустив, що у російської сторони "може бути щось особисто на нього".

"У росіян, я думаю, був великий досвід роботи з Трампом, і у нього можуть бути речі, які вони могли б викрити", - сказав Бреннан.

У 2016 році, коли Бреннан очолював ЦРУ, з'явилося досьє, в якому стверджувалося, що у росіян є компромат на Трампа. ЗМІ стверджують, що якщо і існують у США нинішні або колишні офіційні особи, які знають, наскільки правдива інформація в цьому досьє, то Бреннан є одним з них.

Бреннан відомий гострою критикою на адресу Трампа. 17 березня екс-глава ЦРУ у відповідь на висловлювання Трампа, в якому президент США схвалив звільнення заступника директора ФБР Ендрю Маккейба, написав на своїй сторінці в Twitter: "Коли повною мірою стануть відомі ваша продажність, моральна розбещеність та політична корупція, ви займете своє законне місце як ганебний демагог в сміттєвому кошику історії. Ви можете зробити цапом-відбувайлом Маккейба, але Америку вам не зруйнувати. Америка переможе вас".

Нагадаємо, 20 березня Дональд Трамп провів телефонну розмову з російським колегою Володимиром Путіним.

Американські ЗМІ стверджують, що радники президента США рекомендували Дональду Трампу не вітати Володимира Путіна з перемогою на президентських виборах в Росії. За даними джерел, Трампу перед дзвінком передали інформаційні матеріали, де великими буквами було написано: "НЕ ВІТАТИ".

Трамп розлютився через те, що у ЗМІ швидко просочилася інформація про те, що радники з національної безпеки рекомендували йому не вітати Володимира Путіна з переобранням на посаді президента Росії.

Сенатор Джон Маккейн розкритикував президента США Дональда Трампа за привітання Володимира Путіна з черговою перемогою на президентських виборах, заявивши, що Трамп привітав диктатора й образив кожного росіянина.

Новини по темі