Мобільний додаток

У Румунії розслідують смерть відомого журналіста

20.03.2018 р., 15:26

Румунська поліція повідомила, що відомий журналіст був знайдений мертвим у власному будинку недалеко від столиці країни.

Про це повідомляє The Associated Press.

У поліції вважають, що швидше за все журналіст помер від серцевого нападу, але необхідно провести додаткові тести.

Речник поліції Чипріан Романеску розповів, що правоохоронні органи проводять розслідування у зв'язку зі смертю 56-річного Андрея Георге. Він повідомив, що медексперти проведуть токсикологічний тест тіла на цьому тижні.

Георге був відомий своїми їдкими та критичними зауваженнями про поточні події, політиків та ситуацію в суспільстві в цілому.

У минулому році міністр внутрішніх справ Кармен Ден звинувачувала Георге та інших журналістів у провокуванні серйозних антикорупційних протестів.

Його тіло було знайдено в понеділок ввечері у ванній кімнаті в будинку у Волунтарі, передмісті на північ від Бухареста.

Повідомляється, що Георге зробив свою кар'єру як радіо та тележурналіст після завершення комуністичного періоду в країні.

Нагадаємо, 26 лютого у Словаччині застрелили журналіста-розслідувача Яна Куцяка та його наречену. Куцяк розслідував випадки шахрайства з грошима європейських фондів і можливу причетність до цього італійського мафіозного клану "Ндрангета". Через вбивство журналіста у Словаччині почалась політична криза, готують дострокові вибори.

У Румунії розслідують смерть відомого журналіста

Новини по темі