Мобільний додаток

Російські тролі прагнули впливу і на канадських виборців

20.03.2018 р., 09:08

За допомогою власної "фабрики тролів" Росія намагалася впливати на внутрішню політику Канади.

Про це йдеться у розслідуванні The Canadian Press.

"Та сама російська ферма тролів, яка втручалася у виборчий процес США, завдавала ударів і по цілях у Канаді, зокрема нафтовій інфраструктурі країни та прем'єр-міністру Джастіну Трюдо", - йдеться у матеріалі.

Докази цього були оприлюднені в рамках розслідування у Конгресі США вірогідного втручання Росії у президентські вибори у Штатах позаминулого року. Хоча сирі дані, надані компанією Twitter законодавцям, повністю не розкриваються для загального доступу, журналістам вдалося розшукати твіти, направлені проти нафтопроводу "Keystone" у Канаді.

"Наявні також десятки повідомлень про Трюдо, переважно ретвіти, часто пов’язані із поглядами прем'єр-міністра на біженців, мусульман або його захопленням Фіделем Кастро", - пише The Canadian Press. При цьому журналісти визнають, що повідомлення про Канаду становлять лише незначний відсоток від загального масиву даних, отриманих американськими законодавцями.

"Для порівняння, усього Твіттер надав Конгресу для розслідування 203 тис. твітів, з яких Трюдо та "Keystone" згадуються у менш, ніж 150", - зазначається у матеріалі.

Російські тролі прагнули впливу і на канадських виборців

Новини по темі