Мобільний додаток

Британія не дала Росії доступу до Скрипаля

18.03.2018 р., 15:10

Британія відповіла відмовою на запит Росії надати доступ до екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля, бо розглядає його як британського підданого.

Про це повідомляє "Інтерфакс" із посиланням на посольство РФ в Лондоні.

"Ми зробили запит консульського доступу до Скрипаля тією ж нотою, що і до його доньки. Ми отримали відмову, оскільки британська сторона розглядає його як британського громадянина", - заявили у російській дипмісії.

Напередодні посол РФ у Великій Британії Олександр Яковенко заявив, що Лондон не надає доступу до росіян Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Нагадаємо, 5 березня в місті Солсбері поряд із одним із міських торгових центрів внаслідок дії невідомої небезпечної речовини серйозно постраждали дві особи. Пізніше з'ясувалося, що це колишній подвійний агент екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль і його донька Юлія. Постраждалі знаходяться в критичному стані.

Британський прем'єр Тереза Мей заявила, що відповідальність за отруєння, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною групи "Новачок", яка розроблена у РФ.

Британія не дала Росії доступу до Скрипаля

Новини по темі